شهرداری گرماب

چشمه بالخی بلاغی

چشمه بالخلی بلاغی یک از جاذبه‌های طبیعی شهر گرماب است که در انتهای رشته‌کوه ساقیزلو قرار گرفته. به این دلیل که از زمان قدیم در این چشمه ماهی وجود داشته است، آن را به نام چشمه ماهی هم می‌شناسند. آب این چشمه در حوضچه‌ای به مساحت یک هکتار جمع می‌شود.

در فصول بهار و تابستان این چشمه تفرجگاه اصلی مردم گرماب و محل کمپ زدن بسیاری از مسافرین است. در فصل زمستان نیز نمای برفی این دریاچه کوچک بسیار دلنواز و چشمگیر است. شهرداری گرماب چشمه بالخلی بلاغی را به یک مجموعه تفریحی و گردشگری تبدیل کرده است.

ماهیگیری و قایق سواری با قایق های پدالی از جمله تفریحات رایج در چشمه بالخلی بلاغی گرماب است که بسیار هم پرطرفدار است.  تا چشمه بالخلی به قطب گردشگری منطقه تبدیل شود. این چشمه زیبا در مجاورت غاز زیبای کتله خور قرار گرفته است و اغلب کسانی که سری به غار میزنند حتما از این تفرجگاه زیبا هم بازدید می کنند. این مجموعه همه ساله پذیرای خیل کثیری از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول

درآمد هزینه شش ماهه اول سال 1402
بدینوسیله در اجرای ماده 71قانون شهرداریها شهرداری،آمار درآمد وهزینه شهرداری در شش ماهه اول سال 1402 به همراه جدول اقدامات عمرانی بشرح ذیل انتشار می یابد.

مزایده و مناقصات در بستر سامانه ستاد انجام می شود